info
عکس پارکینگ درب بلال
category

پارکینگ درب بلال محله جردن - پارک ملت، تهران

درباره‌ی پارکینگ درب بلال

پارکینگ درب بلال (پارکینگ) در محله جردن - پارک ملت تهران و خیابان ولیعصر، مسجد بلال واقع شده است. این مکان یکی از شانزده پارکینگ در محله جردن - پارک ملت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید جام جم و همچنین کارگزاری تأمین سرمایه نوین، شیرینی نیشکر، آموزشگاه زبان آریانپور، مطب دکتر سید جلیل حسینی و بنیاد دانش بنیان آفبا قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد پارکینگ درب بلال

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  علی رضا
  شنبه 14 اسفند ماه 1400

  یه پارکینگِ اختصاصی و بسیار بسیار شلوغ هستش. آسفالتی داغون داره که بعد از چند بار رفت و آمد باید حتما" پیشِ جلوبندی ساز بری. یه خط کشی ساده وجود نداره. هر کی هر جایی و هرجوری که دلش میخواد پارک میکنه.


سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ درب بلال واقع شده‌اند:

 • پارکینگ عمومی
  ولیعصر، سلطانی
 • پارکینگ درب شمال
  نمایشگاه، امام خمینی
 • پارکینگ مرکز همایشها
  فضل الله، شیراز، امام خمینی
 • پارکینگ
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، ولیعصر
 • پارکینگ باشگاه خبرنگاران جوان
  پل پارک وی، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ درب بلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ درب بلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ درب بلال ندارد.
  neshan logo