info
عکس ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران
category

ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران محله مسعودیه، تهران

درباره‌ی ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران

ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران (آتش نشانی) در محله مسعودیه تهران و خیابان شهید قدیانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنج شنبه بازار مسعودیه و همچنین مخابرات مشهدی مهدی، ساندویچ و پیتزا تاج محل، پارکینگ امیر، تهیه غذای طاها و مسجد الرسول (ص) قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز یکی از مراکز آتش‌نشانی خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  1235
  دوشنبه 20 اردیبهشت ماه 1400

  ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران دارای پرسنل حرفه ای و فداکار، بسیار سریع و منظم هستند

 • avatar
  Delfous
  پنجشنبه 28 بهمن ماه 1400

  بچه های زبر و زرنگی داره


سایر مراکز آتش‌نشانی که در محدوده ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران واقع شده‌اند:

 • آتش نشانی ایستگاه 78
  (4.0)
  بزرگراه امام رضا، حسینی مزینانی، بوعلی شرقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حسینی (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه 37 سازمان آتش نشانی تهران ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه امام رضا، شهید مجتبی طاهری، شهید قدیانی، بین نیکزاد و مشهدی مهدی
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo