info
عکس خودپرداز بانک تجارت
category

خودپرداز بانک تجارت محله اوین، تهران

درباره‌ی خودپرداز بانک تجارت

خودپرداز بانک تجارت (خودپرداز) در محله اوین تهران و خیابان زارع بیگی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از نه خودپرداز در محله اوین تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی جمعه بازار ولنجک و همچنین دانشگاه شهید بهشتی، دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شهید بهشتی، پژوهشگاه ابن سینا، مرکز رشد و گوهرشناسی دانشگاه شهید بهشتی قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز بانک تجارت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک گردشگری
  دکتر مقدم (14)
 • خودپرداز بانک سامان
  دکتر مقدم (14)، بین امیرآبادی و دکتر فرهنگ
 • خودپرداز بانک شهر
  امیرآبادی، بین استاد فیرحی و دکتر حجازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مملی (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز بانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز بانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز بانک تجارت ندارد.
  neshan logo