info
عکس آکادمی آیلتس گویا
category

آکادمی آیلتس گویا محله کیان آباد، اهواز

موسسه آموزش زبان خارجی
5.0
7 رای

درباره‌ی آکادمی آیلتس گویا

آکادمی آیلتس گویا (موسسه آموزش زبان خارجی) در محله کیان آباد اهواز و خیابان سپهری واقع شده است. این موسسه یکی از پنج موسسه آموزش زبان خارجی در محله کیان آباد اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اسطوره سازان و همچنین خیابان برگر ۱۳، کافه رستوران فامیلی، پمپ بنزین، شیرینی فروشی مجلسی و کافه رستوران آرته قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این موسسه یکی از موسسات آموزش زبان خارجی خوب این منطقه می‌باشد.
سایر موسسات آموزش زبان خارجی که در محدوده آکادمی آیلتس گویا واقع شده‌اند:

 • کانون زبان ایران
  کیانپارس، 1 شرقی
 • آکادمی ایلتس گویا
  اروند، سپهری
 • کانون آیلتس و مکالمه پرتو
  (3.9)
  کیانپارس، 4 شرقی
 • آکادمی زبان های خارجه ارمانیا
  (5.0)
  بلوار مدرس، وهابی شمالی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مسعود آرژانتینی (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آکادمی آیلتس گویا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آکادمی آیلتس گویا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آکادمی آیلتس گویا ندارد.
  location استان خوزستان، اهواز، اروند، سپهری
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری آکادمی آیلتس گویا

  شنبه 09:00 تا 22:00
  یک‌شنبه 09:00 تا 22:00
  دوشنبه 09:00 تا 22:00
  سه‌شنبه 09:00 تا 22:00
  چهارشنبه 09:00 تا 22:00
  پنج‌شنبه 09:00 تا 22:00
  جمعه 09:00 تا 22:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo