عکس بانک صادرات دولت آباد
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک صادرات دولت آباد (محله چهار منار، یزد)

بانک
استان یزد یزد استان یزد، یزد، خیابان انقلاب، بین بلوار دولت آباد و کوی پهلوان یزدی

موقعیت بانک صادرات دولت آباد در محله چهار منار یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

بانک صادرات دولت آباد (بانک) در محله چهار منار یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این مکان یکی از دو بانک در محله چهار منار یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه دکتر علی نیا، نانوایی احمد حامد، لوازم آرایشی رژ، بانک سپه و صنایع چوب و فلز مجرب قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک صادرات دولت آباد

بانک صادرات دولت آباد را می‌توانید در شهر یزد، محله چهار منار خیابان انقلاب پیدا کنید. از بانک‌های خوب محله چهار منار می‌توان به بانک صادرات دولت آباد اشاره کرد. بانک ملی شعبه 22 بهمن، بانک ملت شعبه 22 بهمن و بانک شهر بانک‌های دیگری هستند که در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم فعال است و شما می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید.

چطور به بانک صادرات دولت آباد برویم؟

رفتن به این بانک با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی راحت است. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک صادرات دولت آباد قرار دارد، ایستگاه اتوبوس تعمیرگاه است.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، مسیریاب نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر دیگر کاربران در مورد خدمت‌رسانی در این بانک، از طریق نشان قابل دسترسی است. اگر برای انجام کاری به بانک صادرات دولت آباد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک صادرات دولت آباد را ببینید. همچنین در ادامه سایر بانک‌ها و خودپردازهای محدوده این بانک را مشاهده می‌کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، خیابان انقلاب، بین بلوار دولت آباد و کوی پهلوان یزدی


سایر بانک‌های که در محدوده بانک صادرات دولت آباد واقع شده‌اند:

 • بانک ملی شعبه 22 بهمن
  بیست و دو بهمن، بین 18 و یادبود
 • بانک ملت شعبه 22 بهمن
  بیست و دو بهمن، بین 18 و یادبود
 • بانک شهر
  بلوار مطهری، وثوقی
 • بانک تجارت
  بلوار دولت آباد، خیابان انقلاب
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط افتخاری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک صادرات دولت آباد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک صادرات دولت آباد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک صادرات دولت آباد ندارد.
  neshan logo