عکس بانک ملی شعبه 22 بهمن
مشاهده در نقشه نشان
category

بانک ملی شعبه 22 بهمن (محله سوانح سوختگی، یزد)

بانک
استان یزد یزد استان یزد، یزد، بیست و دو بهمن، بین 18 و یادبود

موقعیت بانک ملی شعبه 22 بهمن در محله سوانح سوختگی یزد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

بانک ملی شعبه 22 بهمن (بانک) در محله سوانح سوختگی یزد و خیابان بیست و دو بهمن واقع شده است. این مکان یکی از پنج بانک در محله سوانح سوختگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین فروشگاه چرخ گردون، کافی نت سایه روشن، گروه مهندسی آریا دژ، بیمه نیروهای مسلح و مرکز سلامت مهر شفا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی شعبه 22 بهمن

بانک ملی شعبه 22 بهمن در شهر یزد، محله سوانح سوختگی خیابان بیست و دو بهمن قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله سوانح سوختگی، بانک ملی شعبه 22 بهمن است. بانک‌های بانک صادرات دولت آباد، بانک تجارت و بانک صادرات شعبه کسنویه هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی شعبه 22 بهمن برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک ملی شعبه 22 بهمن قرار دارد، ایستگاه اتوبوس باباطاهر است.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد اگر به بانک ملی شعبه 22 بهمن مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملی شعبه 22 بهمن را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان یزد، یزد، بیست و دو بهمن، بین 18 و یادبود

وب‌سایت رسمی: bmi.ir


سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی شعبه 22 بهمن واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات دولت آباد
  خیابان انقلاب، بین بلوار دولت آباد و کوی پهلوان یزدی
 • بانک تجارت
  بلوار دولت آباد، خیابان انقلاب
 • بانک صادرات شعبه کسنویه
  خیابان انقلاب، بین کوچه جهان پهلوان تختی و کوچه شاعری
 • بانک ملی شعبه پاکنژاد
  پاکنژاد، زیتون
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamta (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی شعبه 22 بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بانک خودپرداز

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی شعبه 22 بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی شعبه 22 بهمن ندارد.
  neshan logo