info
عکس بانک ملی شعبه 22 بهمن
category

بانک ملی شعبه 22 بهمن محله سوانح سوختگی، یزد

درباره‌ی بانک ملی شعبه 22 بهمن

بانک ملی شعبه 22 بهمن (بانک) در محله سوانح سوختگی یزد و بلوار ۲۲ بهمن واقع شده است. این مکان یکی از شش بانک در محله سوانح سوختگی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ خاتم و همچنین کافی نت سایه روشن، فروشگاه چرخ گردون، گروه مهندسی آریا دژ، مرکز سلامت مهر شفا و بیمه نیروهای مسلح قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بانک ملی شعبه 22 بهمن یزد

بانک ملی شعبه 22 بهمن یزد در شهر یزد، محله غدیر قرار دارد. یکی از بانک‌های خوب محله غدیر، بانک ملی شعبه 22 بهمن یزد است. بانک‌های بانک صادرات دولت آباد، بانک تجارت و بانک صادرات شعبه کسنویه هم در محدوده این بانک قرار دارند. خودپرداز این بانک هم به ارائه خدمات به شما می‌پردازد.

چطور به بانک ملی شعبه 22 بهمن یزد برویم؟

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به این بانک بروید. ایستگاه اتوبوسی که در نزدیکی بانک ملی شعبه 22 بهمن یزد قرار دارد، ایستگاه اتوبوس باباطاهر است.

اپلیکیشن نشان بهترین مسیر رسیدن به این بانک را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر این، اطلاعات دیگری هم از طریق مسیریاب نشان قابل دسترسی است. این اطلاعات دیگر شامل آدرس، تلفن، مسیریابی با اتوبوس و مترو، با خودرو شخصی، مسیر پیاده و نظر کاربران در مورد این بانک است. یادتان باشد اگر به بانک ملی شعبه 22 بهمن یزد مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

شما در ادامه می‌توانید اطلاعات دقیق بانک ملی شعبه 22 بهمن یزد را ببینید. همچنین برخی از بانک‌ها و خودپردازهای دیگری که در محدوده این بانک قرار دارند را می‌توانید در ادامه ببینید.

سایر بانک‌های که در محدوده بانک ملی شعبه 22 بهمن واقع شده‌اند:

 • بانک صادرات دولت آباد
  انقلاب
 • بانک تجارت
  انقلاب
 • بانک صادرات شعبه کسنویه
  خیابان انقلاب، بین کوچه جهان پهلوان تختی و کوچه شاعری
 • پایگاه شبانه‌روزی خودپرداز ملت
  خیابان انقلاب، بین کوچه یاسمن و کوچه ملت
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hamta (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بانک ملی شعبه 22 بهمن اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بانک ملی شعبه 22 بهمن در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بانک ملی شعبه 22 بهمن ندارد.
  neshan logo