info
عکس سوپر تهران
category

سوپر تهران محله شهرک ابوالفضل، کرهرود

سوپرمارکت و هایپرمارکت
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر تهران

سوپر تهران (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله شهرک ابوالفضل کرهرود و خیابان امام رضا، سبحان، بین گلستان 1 و ستایش 1 واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله شهرک ابوالفضل کرهرود می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فروشگاه لوازم یدکی فرجی، اتومکانیک پلاس+، گاز ال پی جی با دستگاه، نانوایی لواشی جمشیدی و کارواش ایران مهر قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد سوپر تهران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  sarsam
  چهارشنبه 29 دی ماه 1400

  برخورد با مشتری خیلی خوب بود


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر تهران واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت فرجی
  امام رضا، سعید فرزی، فردوسی، خیام، بین نسترن 3 و 5
 • فروشگاه هایپر من
  امام رضا، جودکی، مطهری، منصوری
 • سوپر مارکت ممدینا
  عبدی، نسترن 18 - عزیزی، نسترن 19
 • سوپر مارکت رمضانی
  امام رضا، جودکی، مطهری، بین ذبیح اله قربانی و رجائی
 • سوپر مارکت شیرازی
  مطهری، محمدرضا عبدالهی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sarsam (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر تهران ندارد.
  neshan logo