info
عکس موسسه رسانه ای بیان
category

موسسه رسانه ای بیان محله نمایشگاه بین المللی، تهران

اداره و سازمان دولتی
2.8
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی موسسه رسانه ای بیان

موسسه رسانه ای بیان (اداره و سازمان دولتی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سئول نمایشگاه واقع شده است. این اداره یکی از نوزده اداره و سازمان دولتی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ایران، سوپرمارکت نور، مجموعه رسانه ای عصر، فروشگاه سوغات یزد ترنج و عرقیات نور قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده موسسه رسانه ای بیان واقع شده‌اند:

 • پست برق فجر
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
  (5.0)
  فضل الله، شیراز، قدس، حافظ
 • کمیته ملی المپیک مجمع عمومی فدراسیون
  (5.0)
  سئول، بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی
 • سرای محله آرارات
  (1.5)
  بزرگراه کردستان، رشید یاسمی
 • فروشگاه کانون پرورش فکری کودکان
  (4.0)
  سئول، زکی زاده بایقرا، دوازده متری اول
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید مرتضی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 28 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موسسه رسانه ای بیان اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 28 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موسسه رسانه ای بیان در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موسسه رسانه ای بیان ندارد.
  neshan logo