info
عکس مجموعه رسانه ای عصر
category

مجموعه رسانه ای عصر محله نمایشگاه بین المللی، تهران

موسسه آموزشی
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مجموعه رسانه ای عصر

مجموعه رسانه ای عصر (موسسه آموزشی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سئول واقع شده است. این موسسه یکی از دو موسسه آموزشی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ورزش و همچنین شبکه افق سیمای جمهوری اسلامی ایران، فروشگاه سوغات یزد ترنج، عرقیات نور، ایستگاه اتوبوس مجتمع نور و مدرسه فرزندان امام قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده مجموعه رسانه ای عصر واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط SADRA (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 25 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجموعه رسانه ای عصر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 25 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد مجموعه رسانه ای عصر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجموعه رسانه ای عصر ندارد.
neshan logo