info
عکس آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب
category

آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب محله نمایشگاه بین المللی، تهران

درباره‌ی آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب

آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب (موسسه آموزشی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده است. این موسسه یکی از دو موسسه آموزشی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ورزش و همچنین مجتمع ورزشی و اسکواش باشگاه انقلاب قرار گرفته است.
سایر موسسه‌های آموزشی که در محدوده آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب واقع شده‌اند:

 • مجتمع آموزشی دخترانه غیر دولتی بشری
  (3.0)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، بزرگراه شهید چمران
 • آموزشگاه اندیشه شرکت ملی پخش فراورده های نفتی ایران
  (3.0)
  سئول
 • مجموعه رسانه ای عصر
  (4.0)
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سئول
 • موسسه سروش رسانه
  (4.2)
  سئول، پنجم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب ندارد.
  neshan logo