info
عکس ایستگاه اتوبوس آتی ساز
category

ایستگاه اتوبوس آتی ساز محله سعادت آباد، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آتی ساز

ایستگاه اتوبوس آتی ساز (ایستگاه اتوبوس) در محله سعادت آباد تهران و بزرگراه شهید چمران واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله سعادت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پارکینگ هتل پارسیان اوین، کافه رستوران بیزیم لانژ، خیاطی آتی مد، درب ورودی غربی نمایشگاه بین المللی و مجتمع مسکونی سامان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران

ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله سعادت آباد قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه شهید چمران قرار گرفته است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین شما می‌توانید آژانس گلستان را در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس آتی ساز تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آتی ساز واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سعادت آباد، بیستم غربی، بلوار فرهنگ
 • ایستگاه اتوبوس میدان دانشجو
  بزرگراه شهید چمران، فضل الله، درکه، بین نوفرستی و میدان شهریاری
 • ایستگاه اتوبوس نمایشگاه
  بزرگراه شهید چمران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آتی ساز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آتی ساز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آتی ساز ندارد.
  neshan logo