info
عکس بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب
category

بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب محله نمایشگاه بین المللی، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب

بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران واقع شده است. این مکان یکی از هشت تفریح و سرگرمی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی موزه ورزش و همچنین مجتمع ورزشی، اسکواش باشگاه انقلاب و آموزش بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب واقع شده‌اند:

 • کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب
  بزرگراه شهید چمران، سئول
 • سالن فوتسال باشگاه انقلاب
  بزرگراه یادگار امام، سئول
 • اسکواش باشگاه انقلاب
 • کلوپ تنیس OPT
  (4.3)
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، قدس، حافظ
 • باشگاه بیلیارد تهران جوان
  (4.0)
  بزرگراه شهید چمران، مولوی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب ندارد.
  neshan logo