info
عکس کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب
category

کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب محله نمایشگاه بین المللی، تهران

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب

کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله نمایشگاه بین المللی تهران و بزرگراه شهید چمران، سئول واقع شده است. این مکان یکی از هشت تفریح و سرگرمی در محله نمایشگاه بین المللی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی وزارت ورزش و جوانان، درب جنوبغربی نمایشگاه بین المللی و پارکینگ اختصاصی بارهای نمایشگاهی(جرثقیل ،تریلی ،خاور،نیسان ،وانت) قرار گرفته است.نظرات کاربران در مورد کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403

  همیشه شلوغ و بیخوده


سایر مراکز سرگرمی که در محدوده کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب واقع شده‌اند:

 • مجموعه تنیس بین الملل
  بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، سعادت آباد، سرو شرقی، محمدعلی کشاورز، بین میدان فرهنگ و هشتم
 • اسکواش باشگاه انقلاب
 • بسکتبال - مجموعه ورزشی انقلاب
 • سالن فوتسال باشگاه انقلاب
  بزرگراه یادگار امام، سئول
 • کلوپ تنیس OPT
  (4.3)
  بزرگراه شهید چمران، شیراز، قدس، حافظ
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 10 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کنسرت مجموعه ورزشی انقلاب ندارد.
  neshan logo