info
عکس فروشگاه مهران الکترونیک
category

فروشگاه مهران الکترونیک محله سراب، مشهد

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه مهران الکترونیک

فروشگاه مهران الکترونیک (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله سراب مشهد و خیابان سعدی 1 واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت فروشگاه لوازم الکترونیک در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، پاژ کامپیوتر، مدرسه تخصصی امامت، نانوایی لواشی و درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو سعدی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

درباره فروشگاه مهران الکترونیک مشهد

فروشگاه مهران الکترونیک مشهد در محله سراب شهر مشهد، در قرار دارد. شما می‌توانید از طریق شماره تلفن 05132290838 با این فروشگاه تماس بگیرید. فروشگاه مهران الکترونیک مشهد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله سراب به شمار آورد. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند صنعت برق کلور، پرشین صنعت و ماشین های اداری سناباد در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه مهران الکترونیک مشهد برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه مهران الکترونیک مشهد مطلع می‌کند. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس اداره بیمه قرار دارد. نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به فروشگاه مهران الکترونیک مشهد نیز ایستگاه مترو سعدی است. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

اگر شما هم به فروشگاه مهران الکترونیک مشهد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه مهران الکترونیک مشهد دارید، با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده فروشگاه مهران الکترونیک واقع شده‌اند:

 • صنعت برق کلور
  مطهری جنوبی، کاشف
 • پرشین صنعت
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنائی 14
 • ماشین های اداری سناباد
  سناباد، بین سناباد 10 و طاهری
 • آریا مبدل توس
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنایی 12 - دکتر شیخ 16
 • نورآرا
  بلوار سپهبد قرنی، سنائی، سنائی 13
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه مهران الکترونیک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه مهران الکترونیک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه مهران الکترونیک ندارد.
  location سعدی، نبش سعدی ۱، طبقه بالا
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه مهران الکترونیک

  شنبه 09:30 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  یک‌شنبه 09:30 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  دوشنبه 09:30 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  سه‌شنبه 09:30 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  چهارشنبه 09:30 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  پنج‌شنبه 09:30 تا 14:00 17:00 تا 21:00
  جمعه تعطیل است
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo