info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ محله سراب، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵

ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ (ایستگاه اتوبوس) در محله سراب مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و مجتمع تجاری مهتاب و همچنین پاساژ حکیم، حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، زعفران سحرخیز، هتل آپارتمان شهید کاوه و پاژ کامپیوتر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ مشهد

در شهر مشهد، محله سراب ، ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ مشهد قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی، بین امام خمینی13 و 15 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو سعدی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین آژانس خان منش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  مجتبی رهبرخواه
  شنبه 18 شهریور ماه 1402

  نبود ایستگاه مناسب و صندلی برای نشستن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی ۱۵ واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
  چمران، پاسداران
 • ایستگاه اتوبوس شیرازی 2
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی ۱۵ ندارد.
  neshan logo