info
عکس آژانس خان منش
category

آژانس خان منش محله سراب، مشهد

درباره‌ی آژانس خان منش

آژانس خان منش (تاکسی تلفنی) در محله سراب مشهد و خیابان سجادی 1 واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مهتاب و همچنین پاساژ حکیم، حسینیه و زائرسرای گل نرجس (بنیاد خیریه الزهرا)، پخش لوازم جانبی موبایل هیراد، ماشین های اداری حسن پور و اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو شهدا، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط maryam (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس خان منش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس خان منش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس خان منش ندارد.
neshan logo