info
عکس ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18
category

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 محله سراب، مشهد

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 (ایستگاه اتوبوس) در محله سراب مشهد و بلوار امام خمینی واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله سراب مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضا و دیالیز منتصریه و پاساژ حکیم و همچنین زعفران سحرخیز، پاساژ سعدی، هتل آپارتمان شهید کاوه، آبمیوه شیرین شهد و فروشگاه کامپیوتر بارسلون قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 مشهد

ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 مشهد را می‌توانید در شهر مشهد، محله سراب پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار امام خمینی، بین امام خمینی 16 و 18 است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو سعدی قرار گرفته است. همچنین آژانس خان منش را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 14 تیر ماه 1402

  خط ۳۷ فوق العاده شلوغ و زمانبندی امدن اتوبوس افتضاح ، گاها ۳۰ دقیقا باید منتظرموند ...

  2
 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 17 شهریور ماه 1401

  ایستگاه به شدت شلوغیست

  2
 • avatar
  بچع مشد
  یکشنبه 07 آبان ماه 1402

  شلوغ

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 21 فروردین ماه 1402

  210 بیشتر کنین

  1
 • avatar
  کاربر نشان
  یکشنبه 17 دی ماه 1402

  خط ۲۱۰ اصلا منظم نمیاد و در سامانه میزنه مشخص نیست😑

 • avatar
  کاربر نشان
  پنجشنبه 16 آذر ماه 1402

  ایستگاه خوبیه صندلی داده ، دورش شیشه‌ای و ...


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده امام خمینی 18 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیرازی 2
  آیت الله شیرازی (بالا خیابان)
 • ایستگاه اتوبوس سه راه شهید چمران
  چمران، پاسداران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 02 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 02 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس امام خمینی 18 ندارد.
  neshan logo