info
عکس سوپر دانشجو
category

سوپر دانشجو محله کوی راه آهن، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت

درباره‌ی سوپر دانشجو

سوپر دانشجو (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کوی راه آهن یزد و بلوار دانشجو واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کوی راه آهن یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی هتل جهانگردی یزد، دانشکده فنی شهید صدوقی یزد، استخر عدالت، شرکت سهامی آب منطقه ای یزد و سلف دانشکده فنی شهید صدوقی یزد قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر دانشجو واقع شده‌اند:

 • سوپر مارکت آقای میم
  بهشتی
 • سوپر مارکت حمید
  بهشتی
 • سوپر مارکت
  بهشتی، شهید رجایی، 7، 9
 • سوپر پروتئین احسان
  بهشتی، شهید رجایی
 • بوفه مرکزی دانشگاه فنی شهید صدوقی یزد
  (1.0)
  بلوار دانشجو، بن بست 44
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط احمد دهقان (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر دانشجو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر دانشجو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر دانشجو ندارد.
  neshan logo