info
عکس ایستگاه اتوبوس ایران تایر
category

ایستگاه اتوبوس ایران تایر محله شهرک آزادی، تهران

ایستگاه اتوبوس
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس ایران تایر

ایستگاه اتوبوس ایران تایر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک آزادی تهران و خیابان ولیعصر واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و یک ایستگاه اتوبوس در محله شهرک آزادی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ فرهاد و همچنین شهرک آزادی، باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا، اتو سرویس آچار، گروه بین المللی آبادراهان پارس و کافه راندوو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس ایران تایر تهران

در شهر تهران، محله شهرک آزادی ، ایستگاه اتوبوس ایران تایر تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در ولیعصر، بعد از نبی اکرم واقع شده است. ایستگاه اتوبوس ایران تایر تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

تاکسی سرویس پیام هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده ایران تایر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شیشه مینا
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس پادگان
  چوگان
 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  ولیعصر، بعد از نصر
 • ایستگاه اتوبوس گلها
  شهدای کمیته انقلاب اسلامی، لشگری
 • ایستگاه اتوبوس سر گلها
  لشگری، بعد از شهدای کمیته انقلاب اسلامی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس ایران تایر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس ایران تایر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس ایران تایر ندارد.
  neshan logo