info
عکس رینگ اسپرت
category

رینگ اسپرت محله افسریه جنوبی، تهران

فروشگاه مرتبط با خودرو
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی رینگ اسپرت

رینگ اسپرت (فروشگاه مرتبط با خودرو) در محله افسریه جنوبی تهران و بلوار نیکوعمل واقع شده است. این فروشگاه یکی از بیست فروشگاه مرتبط با خودرو در محله افسریه جنوبی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار شهروند والفجر و همچنین بالانس تعویض روغن، نانوایی لواش، درمانگاه فوق تخصصی شهدای پدافند، نمایندگی باطری ماشین کشوری و لوازم و قطعات یخچال برودتی مهماندوست قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مرتبط با خودروی که در محدوده رینگ اسپرت واقع شده‌اند:

 • اسپرت قائم دیاگ
  بسیج، خاتم الانبیا، بین کوی سیفی و کوی مزید آبادی
 • نمایندگی و خدمات پس از فروش صبا باتری
  بزرگراه بسیج، ثروتی، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین رجبی همدانی و رحیمیان تبریزی
 • سیستم دزدگیر
  بسیج، خاتم الانبیا، غروقی
 • ضبط و باند جلال
  بزرگراه بسیج، نراقی، 15 متری یکم (علیرضایی)، سیفی
 • اسپرت سیفی
  بزرگراه بسیج، اصغری راد، 15 متری یکم (علیرضایی)، بین اصغری راد و رستمی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط H.e.n.g.a.m.e (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 07 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رینگ اسپرت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 07 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رینگ اسپرت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رینگ اسپرت ندارد.
  neshan logo