info
عکس خودپرداز (بانک تجارت)
category

خودپرداز (بانک تجارت) محله پردیس دانشگاه یزد، یزد

درباره‌ی خودپرداز (بانک تجارت)

خودپرداز (بانک تجارت) (خودپرداز) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان استاد احمد آرام واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از دو خودپرداز در محله پردیس دانشگاه یزد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بانک سپه، راک ماهور، فست فود ابوذر، دندانپزشکی درمانگاه کسری و فروشگاه تعاونی کارمندان دانشگاه یزد قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز (بانک تجارت) واقع شده‌اند:

 • خودپرداز پست بانک
  بلواردانشگاه، بین طرازی یزدی و وزیری
 • خودپرداز بانک رفاه
  بلواردانشگاه، بین طرازی یزدی و وزیری
 • خودپرداز بانک ملی
  بلواردانشگاه، بین وزیری و بوستان
 • خودپرداز بانک انصار
  بلواردانشگاه، بین شاهد و تندگویان
 • خودپرداز
  خیابان پژوهش، بهاران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط jalali (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز (بانک تجارت) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز (بانک تجارت) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز (بانک تجارت) ندارد.
  neshan logo