info
عکس راک ماهور
category

راک ماهور محله پردیس دانشگاه یزد، یزد

فروشگاه لوازم الکترونیک
4.0
4 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی راک ماهور

راک ماهور (فروشگاه لوازم الکترونیک) در محله پردیس دانشگاه یزد یزد و خیابان استاد احمد آرام واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروخانه حیدری، خودپرداز (بانک تجارت)، بانک سپه، فست فود ابوذر و آموزشگاه ایران قرار گرفته است.

درباره فروشگاه راک ماهور یزد

فروشگاه راک ماهور یزد در شهر یزد، محله پردیس دانشگاه یزد و قرار دارد. برای به دست آوردن هرگونه اطلاعات در مورد این فروشگاه می‌توانید با شماره تلفن آن (09124610673) تماس بگیرید. فروشگاه راک ماهور یزد یکی از فروشگاه‌های خوب محله پردیس دانشگاه یزد است. در محدوده این فروشگاه، فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه لوازم جانبی پالاری، فروشگاه زنجیره ای کبیر و دفتر فنی ماهان قرار دارند.

چطور به فروشگاه راک ماهور یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه راک ماهور یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از حمل‌ونقل همگانی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس ساختمان آفتاب قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی پیاده و پیدا کردن مسیر دقیق اتوبوس یا مترو از اپلیکیشن نشان کمک بگیرید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه راک ماهور یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" تصاویر مربوط به فروشگاه راک ماهور یزد را با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های لوازم برقی و الکترونیکی که در محدوده راک ماهور واقع شده‌اند:

 • فروشگاه لوازم جانبی پالاری
  (5.0)
  بلوار امیر کبیر، طوبی شرقی، 15
 • فروشگاه زنجیره ای کبیر
  (5.0)
  بلوار پروفسور حسابی
 • دفتر فنی ماهان
  (4.0)
  بلوار پروفسور حسابی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rahim (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی راک ماهور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد راک ماهور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه راک ماهور ندارد.
  neshan logo