info
عکس گیم سنتر آقای بازی
category

گیم سنتر آقای بازی محله سرافرازان، مشهد

مرکز تفریحی و سرگرمی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی گیم سنتر آقای بازی

گیم سنتر آقای بازی ( مرکز تفریحی و سرگرمی) در محله سرافرازان مشهد و خیابان رز1/6 واقع شده است. این مکان یکی از نه تفریح و سرگرمی در محله سرافرازان مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند پارک موزه علوم زمین مشهد و ساختمان پیمان نیک کاران و همچنین چلو کباب ریحون، سالن زیبایی هفت قلم، فروشگاه رز، سوپر گوشت سرافرازان و ‌کافه آرامش قرار گرفته است.
سایر مراکز سرگرمی که در محدوده گیم سنتر آقای بازی واقع شده‌اند:

 • گیم سنتر همایون
  دلاوران 21 - سرافرازان 24/1 (رهایی)، بین رهایی 3 و 5
 • گیم سنتر
  بلوار سرافرازان، رهایی - دلاوران 21، بین رهایی 3 و 5
 • گیم سنتر برمودا
  بلوار پیروزی، بین پیروزی 29 و میدان حر
 • گیم سنتر کنج دنج
  بلوار شهید فکوری، رز 5 - فکوری 58 (فرقانی)، فرقانی 11، بین رز8 و فرقانی 12
 • pshouse gamecenter (گیم سنتر)
  (5.0)
  بلوار هاشمیه، هاشمیه 62، فکوری45، بین فراز2 و 8
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهدی مهیب (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی گیم سنتر آقای بازی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد گیم سنتر آقای بازی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه گیم سنتر آقای بازی ندارد.
  neshan logo