info
عکس شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری
category

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری محله شیراز، تهران

موسسه مالی و اعتباری
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری (موسسه مالی و اعتباری) در محله شیراز تهران و خیابان سوم واقع شده است. این مکان یکی از ده موسسه مالی و اعتباری در محله شیراز تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید آ اس پ و همچنین آسفالت توس، برج میلنیوم، گل فروشی گل آوا، گالری آرته و مجتمع اداری گلستان قرار گرفته است.
سایر موسسات مالی که در محدوده شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری واقع شده‌اند:

 • آکام آریا صدرا
  برزیل شرقی، لاله
 • شرکت بهنود
  بزرگراه کردستان، بیست و ششم، بیست متری یکم، بین بیست و هفتم و بیست و پنجم
 • کارگزاری آبتین استاک
  بزرگراه کردستان، اسدآبادی، پنجاه و سوم
 • آتیه اندیشان
  شیخ بهائی، اتحاد
 • لیزینگ هخامنش
  (3.0)
  شیخ بهائی، سامان
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مجید عامری (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری ندارد.
  neshan logo