info
عکس آژانس تاکسی سرویس
category

آژانس تاکسی سرویس محله کشاورز - پارک لاله، تهران

درباره‌ی آژانس تاکسی سرویس

آژانس تاکسی سرویس (تاکسی تلفنی) در محله کشاورز - پارک لاله تهران و خیابان عبدالله زاده واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله کشاورز - پارک لاله تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس و موزه خیمه شب بازی و همچنین فست فود شیلا (شعبه حجاب)، کافه قنادی بیتر سوییت، آزمایشگاه بیمارستان پارس، مجتمع ورزشی حجاب و بیمارستان یاس سپید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این آژانس به ایستگاه مترو بوستان لاله، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس تاکسی سرویس واقع شده‌اند:

 • تاکسی تلفنی کمان سرویس
  بلوار کشاورز، فلسطین، بین میرسرابی و ذاکری
 • رانیران
  (5.0)
  بلوار کشاورز، فلسطین، آبادیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس تاکسی سرویس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس تاکسی سرویس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس تاکسی سرویس ندارد.
  neshan logo