عکس ویتامین سرای بهاران
مشاهده در نقشه نشان
category

ویتامین سرای بهاران (محله نصرت، تهران)

بستنی و آبمیوه فروشی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، بین خالقی و جمالزاده

موقعیت ویتامین سرای بهاران در محله نصرت تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

ویتامین سرای بهاران (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله نصرت تهران و خیابان آزادی واقع شده است. این مکان یکی از هفت آبمیوه و بستنی در محله نصرت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند خانه استاد حسین بهزاد و پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، سینما مرکزی، آموزشگاه طراحی لباس طرحستان، ساندویچ هایدا - شعبه میدان انقلاب و صندوق کارآفرینی امید قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، بین خالقی و جمالزاده

تلفن تماس: 02166435605


سایر فروشگاه‌های که در محدوده ویتامین سرای بهاران واقع شده‌اند:

 • نلا
  انقلاب اسلامی، فخر رازی، بین ذکا و روانمهر
 • گل یخ
  کارگر شمالی، فاتحی
 • آبمیوه بستنی سلامت
  کارگر شمالی، عبدی نژاد
 • آبمیوه فروشی مصطفی
  کارگر شمالی، نصرت، بین نجات و جمالزاده
 • بستنی طعمی نو شعبه انقلاب
  کارگر شمالی، بین امین و فروزانفر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ویتامین سرای بهاران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  نوشیدنی شیرموز آب میوه هویج معجون فروشگاه فروشی آبمیوه بستنی

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ویتامین سرای بهاران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ویتامین سرای بهاران ندارد.
  neshan logo