عکس خانه استاد حسین بهزاد مشاهده در نقشه نشان
category

خانه استاد حسین بهزاد (محله جمالزاده، تهران)

موزه
4.0
17 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، کلهر

موقعیت خانه استاد حسین بهزاد در محله جمالزاده تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


خانه استاد حسین بهزاد (موزه) در محله جمالزاده تهران و خیابان کلهر واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ مهستان و همچنین آش و حلیم نیکو صفت، عطاری حکیم عقیلی خراسانی، روپوش پزشکی سینا، چاپ ونشرکتاب نبشته و تی باکس قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو ميدان انقلاب، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر خانه استاد حسین بهزاد


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، آزادی، جمالزاده، کلهر


سایر موزه‌ها که در محدوده خانه استاد حسین بهزاد واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط Mahmud_67 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 16 بهمن ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خانه استاد حسین بهزاد تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

تاریخی جاهای مکان محل های موزه جاذبه دیدنی گردشگری توریستی

آخرین بروزرسانی: یکشنبه 16 بهمن ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد خانه استاد حسین بهزاد تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خانه استاد حسین بهزاد تهران ندارد.
neshan logo