info
عکس پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی
category

پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی (محله نیلوفر - شهید قندی، تهران)

پارکینگ
1.0
1 رای

درباره‌ی پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی

موقعیت پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی در محله نیلوفر - شهید قندی تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی (پارکینگ) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان شهید بهشتی، بین میرعماد و پاکستان واقع شده است. این مکان یکی از شش پارکینگ در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان مهراد و مجموعه چهل سرا و همچنین موسسه آموزشی کندو، آسیاتک، پارکینگ مصلی شهید بهشتی، آژانس هواپیمایی الیادگشت و شرکت صنعت الکترونیک پژوه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو شهيد بهشتی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.سایر پارکینگ‌های که در محدوده پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی واقع شده‌اند:

 • پارکینگ عمومی
  مفتح شمالی، نقدی، حاج محمدیان
 • پارکینگ عمومی شهرداری
  بهشتی، پارسا( علی اکبری)، بین شمشیرپناه و میرزایی زینالی
 • پارکینگ رضوان
  مفتح شمالی، بین هشتم و دوست محمدی
 • پارکینگ مصلی
  (5.0)
  مفتح شمالی، نقدی، حاج محمدیان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محمد علی 369 (شهریار سطح ۱۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 12 اردیبهشت ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خودرو جایگاه عمومی پارکینگ

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 12 اردیبهشت ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پارکینگ چهل سرا مصلی امام خمینی ندارد.
  neshan logo