info
عکس فرش جباری
category

فرش جباری محله قره آغاج، تبریز

فروشگاه فرش و موکت
5.0
1 رای

درباره‌ی فرش جباری

فرش جباری (فروشگاه فرش و موکت) در محله قره آغاج تبریز و خیابان رستم علی واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار فروشگاه فرش و موکت در محله قره آغاج تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری خدماتی بقائی و همچنین دبیرستان دخترانه سلیمی، مسجد شهید ابراهیم آبشت، تعمیر لوازم خانگی وسو، لوازم قنادی فطرس و ارزان مارکت مولوی قرار گرفته است.

درباره فروشگاه فرش جباری تبریز

آدرس فروشگاه فرش جباری تبریز، شهر تبریز، محله قره آغاج و است. شماره تلفن این فروشگاه 09149174705 است که هرگونه اطلاعاتی در مورد آن بخواهید در اختیار شما قرار می‌دهد. فروشگاه فرش جباری تبریز یکی از فروشگاه‌های خوب محله قره آغاج به حساب می‌آید. فروشگاه‌های دیگری نیز مانند تابلو فرش آسیا، فرش امین و فرش بلندی در محدوده این فروشگاه قرار دارند.

چطور به فروشگاه فرش جباری تبریز برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه فرش جباری تبریز را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر می‌خواهید از ترافیک در امان باشید و به کاهش آلودگی هوا کمک کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باغ فجر قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه فرش جباری تبریز رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. در ادامه می‌توانید عکس‌هایی از این فروشگاه را مشاهده کنید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه فرش جباری تبریز دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های فرش و موکت که در محدوده فرش جباری واقع شده‌اند:

 • تابلو فرش آسیا
  فلسطین، بین مهران 1 و انوری
 • فرش امین
  بهار، صدری
 • فرش بلندی
  (5.0)
  توحید، بین ویجویه و شهید محمدرضا انباری
 • فروشگاه نگین فرش تبریز
  (5.0)
  قره آغاج - قدس، بین یونسی و بن‌بست امیر
 • فرش امیریان
  (5.0)
  منجم - نیروی هوایی، بهار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط s (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فرش جباری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 09 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فرش جباری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فرش جباری ندارد.
  neshan logo