info
عکس سون تن کاله
category

سون تن کاله محله فاطمی، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
3.0
9 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سون تن کاله

سون تن کاله (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فاطمی تهران و خیابان دکتر فاطمی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سی و هفت سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فاطمی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی مهر، خانه موزه مهدی اخوان ثالث و پارسه برد و همچنین طباخی راک، تیپاکس، بیمه پاسارگاد ساختمان مرکزی، کبابی صادق گلپایگانی و شرکت ویرا رسانه افزار قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سون تن کاله واقع شده‌اند:

 • یاران دریان(شعبه امیرآباد)
  کارگر شمالی، گردآفرید
 • فروشگاه تعاونی شرکت فولاد
  ولیعصر، ملائی
 • هایمارت - فروشگاه هایپر ارومیه
  کارگر شمالی، بین فکوری و زمرد
 • هایمارت - فروشگاه مهدی
  بزرگراه شهید گمنام، کاج شمالی، 16/1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ارزو (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سون تن کاله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سون تن کاله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سون تن کاله ندارد.
  neshan logo