info
عکس سوپر حمید
category

سوپر حمید محله آبشاهی، یزد

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
3 رای

درباره‌ی سوپر حمید

سوپر حمید (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله آبشاهی یزد و خیابان علیرضا جعفری نژاد واقع شده است. این فروشگاه یکی از یازده سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله آبشاهی یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی صایا سرام و همچنین رستوران سادات اخوی، کالای برق جهان افروز یزد، شرکت اطلاع رسانی گنبد کبود یزد، بازرگانی محسن و پخش خرمای بم قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر حمید واقع شده‌اند:

 • هایپر مارکت غدیر
  بلوار امام جعفر صادق، غلامرضاعظیمی، حمام منصوری، بین 17 و 15
 • سوپر مارکت
  آیت الله کاشانی، حبیب گل، جهان پهلوان تختی، بین پنجم حجت و ارغوان
 • سوپر هفت تیر
  آیت الله کاشانی، 15 خرداد، جهان پهلوان تختی، بین چمران و هفتم حجت
 • سوپر یاس
  آیت الله علاقه بند، 15 خرداد، بین کوچه نصر 1 و صنوبر
 • سوپر مارکت ارسلان
  آیت الله علاقه بند، 15 خرداد، اندیشه، بین اندیشه 3 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر حمید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر حمید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر حمید ندارد.
  neshan logo