info
عکس دفتر شیخ مفید جیپسمنا
category

دفتر شیخ مفید جیپسمنا محله باغ نگار، اصفهان

درباره‌ی دفتر شیخ مفید جیپسمنا

دفتر شیخ مفید جیپسمنا (فروشگاه) در محله باغ نگار اصفهان و خیابان شیخ مفید واقع شده است. این فروشگاه یکی از هفده فروشگاه در محله باغ نگار اصفهان می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هایپرلند، بیمارستان سپاهان، نگارستان تخت فولاد و بازار هوشمند کیمیا و همچنین فست فود هانی اصفهان، مقبره بی بی مریم بختیاری، کلینیک الزهرا 1، دکوراسیون داخلی آرمانی و داروخانه شبانه روزی دکتر فریدزادگان قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده دفتر شیخ مفید جیپسمنا واقع شده‌اند:

 • فروشگاه نوروزی
  شیخ صدوق شمالی، جمشید
 • سوغات شمال التینای
  شیخ صدوق شمالی، بین افسر و بهزاد
 • گالوانیزه گرم متاصا
  شیخ مفید، بین شیخ صدوق و شهید زرین
 • گالری کمالی (کاشی تبریز)
  (5.0)
  آیت الله ارباب، حمید (12)
 • فروشگاه فردوسی
  (5.0)
  آیت الله ارباب، حمید (12)
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهیار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ یکشنبه 17 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی دفتر شیخ مفید جیپسمنا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 17 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد دفتر شیخ مفید جیپسمنا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه دفتر شیخ مفید جیپسمنا ندارد.
  neshan logo