info
عکس نگارستان تخت فولاد
category

نگارستان تخت فولاد اصفهان

موزه

درباره‌ی نگارستان تخت فولاد

نگارستان تخت فولاد (موزه) در اصفهان و خیابان بهروزی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه علوم و فنون و بازار هوشمند کیمیا و همچنین پیشگامان نصف جهان، تکیه سیدالعراقین، آموزشگاه موسیقی پایور، شالیز 3 - کباب و بریان و شرکت بیمه تعاون استان اصفهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از موزه‌ها خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد نگارستان تخت فولاد

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  ﷽🇵🇸🇮🇷 یا علی 🇮🇷🇵🇸
  یکشنبه 25 تیر ماه 1402

  نگارستان تخت فولاد (موزه) در اصفهان و خیابان بهروزی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه علوم وفنون و تزئینات سنگ زیگورات و همچنین آرامگاه تاج اصفهانی، تکیه سیدالعراقین، کلانتری 16 فیض، بوستان اهل دانش و پیشگامان نصف جهان قرار گرفته است تخت فولاد نام قبرستان قدیمی شهر اصفهان است که به نام‌های لسان‌الارض و بابا رکن‌الدین و ‘’’خاشعي’’’نامیده می‌شده‌است. قدمت این گورستان از قرن چهارم هجری تاکنون است. گورستان تخت فولاد با مساحت تقریبی ۷۵ هکتار در حاشیه جنوبی رودخانه زاینده رود اصفهان و در انتهای یکی از محورهای تاریخی شمالی – جنوبی شهر واقع شده‌است.

  3
 • avatar
  رضا
  یکشنبه 18 اردیبهشت ماه 1401

  نگارستان تخت فولاد (موزه) در اصفهان و خیابان بهروزی واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه علوم وفنون و تزئینات سنگ زیگورات و همچنین آرامگاه تاج اصفهانی، تکیه سیدالعراقین، کلانتری 16 فیض، بوستان اهل دانش و پیشگامان نصف جهان قرار گرفته است

 • avatar
  کلباسی
  جمعه 27 فروردین ماه 1400

  در اصفهان واقع شده و از نظر موقعیت مکانی جای خوبی واقع شده و محلی است تاریخی و گردشگری

 • avatar
  mehrdad
  یکشنبه 02 خرداد ماه 1400

  بازدید عمومی نداره متاسفانه

 • avatar
  mahoor_soltani
  شنبه 23 مرداد ماه 1400

  بازه اینجا؟


سایر موزه‌ها که در محدوده نگارستان تخت فولاد واقع شده‌اند:

 • موزه علوم و فنون
  (5.0)
  مصلی، شهید مهدی شاطر گلی (24)
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ghadiri (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی نگارستان تخت فولاد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد نگارستان تخت فولاد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه نگارستان تخت فولاد ندارد.
  neshan logo