info
عکس موزه علوم و فنون
category

موزه علوم و فنون اصفهان

موزه

درباره‌ی موزه علوم و فنون

موزه علوم و فنون (موزه) در اصفهان و خیابان مصلی، شهید مهدی شاطر گلی (24) واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی هایپرلند، نگارستان تخت فولاد و بازار هوشمند کیمیا و همچنین تکیه سیدالعراقین، باغ طوبی، آرامگاه تاج اصفهانی، مسجد امام حسن مجتبی (ع) و بوستان اهل دانش قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از موزه‌ها خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد موزه علوم و فنون

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  𝑴𝒐𝒔𝒕𝒂𝒇𝒂
  شنبه 20 خرداد ماه 1402

  موزه علوم و فنون اصفهان که از جاهای دیدنی اصفهان است، زیر نظر آموزش‌وپرورش این شهر قرار دارد و شامل بخش‌های آسمان‌نما، ایپتیک، زمین‌شناسی، شیمی، فیزیک و فنی‌وحرفه‌ای می‌شود. این مجموعه با هدف نمایش سیر تحول و تطور علوم و فنون، عینیت‌بخشی به کتاب‌های درسی، نمایش اکوسیستم‌های غالب در کشور ایران، آشنایی با کهکشان‌ها، عظمت و عجایب خلقت و ایجاد روحیه‌ی خلاقیت و پژوهش در بازدیدکنندگان ایجاد شده است. در این گنجینه‌ وسایل و امکانات در زمینه‌های فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، زمین‌شناسی، فنی‌وحرفه‌ای، کاردانش و اکوسیستم‌ها برای علاقه‌مندان، به‌ویژه دانش‌آموزان، در معرض نمایش قرار دارد. بازدید از موزه در روزهای معین و پس از هماهنگی با مدیریت موزه علوم اصفهان امکان‌پذیر خواهد بود و روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه مخصوص دختران و روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه مخصوص پسران است. 

 • avatar
  رضا
  یکشنبه 18 اردیبهشت ماه 1401

  موزه علوم و فنون اصفهان که از جاهای دیدنی اصفهان است، زیر نظر آموزش‌وپرورش این شهر قرار دارد و شامل بخش‌های آسمان‌نما، ایپتیک، زمین‌شناسی، شیمی، فیزیک و فنی‌وحرفه‌ای می‌شود. این مجموعه با هدف نمایش سیر تحول و تطور علوم و فنون، عینیت‌بخشی به کتاب‌های درسی، نمایش اکوسیستم‌های غالب در کشور ایران، آشنایی با کهکشان‌ها، عظمت و عجایب خلقت و ایجاد روحیه‌ی خلاقیت و پژوهش در بازدیدکنندگان ایجاد شده است. در این گنجینه‌ وسایل و امکانات در زمینه‌های فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی، زمین‌شناسی، فنی‌وحرفه‌ای، کاردانش و اکوسیستم‌ها برای علاقه‌مندان، به‌ویژه دانش‌آموزان، در معرض نمایش قرار دارد. بازدید از موزه در روزهای معین و پس از هماهنگی با مدیریت موزه امکان‌پذیر خواهد بود و روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه مخصوص دختران و روزهای یک‌شنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه مخصوص پسران است

 • avatar
  کاربر نشان
  دوشنبه 06 تیر ماه 1401

  مکان فوق العاده ای بود... بخش های مختلف و جذابی داره و چیز هایی که شاید تا به حال ندیده باشید

 • avatar
  کاربر نشان
  چهارشنبه 16 شهریور ماه 1401

  ساعت کاری تا 12 ظهر میباشد و در چند طبقه نمایش علوم سنگ شناسی و فیزیک و شیمی و حیوانات است.


سایر موزه‌ها که در محدوده موزه علوم و فنون واقع شده‌اند:

 • نگارستان تخت فولاد
  (4.2)
  فیض جنوبی، واله اصفهانی 19 - واله اصفهاني 16، بهروزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مسعود خان (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی موزه علوم و فنون اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد موزه علوم و فنون در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه موزه علوم و فنون ندارد.
  neshan logo