info
عکس مرکز امبولانس سهیل
category

مرکز امبولانس سهیل محله نیلوفر - شهید قندی، تهران

مرکز بهداشت
4.7
10 رای

درباره‌ی مرکز امبولانس سهیل

مرکز امبولانس سهیل (مرکز بهداشت) در محله نیلوفر - شهید قندی تهران و خیابان جهاد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این مرکز بهداشتی یکی از سه مرکز بهداشت در محله نیلوفر - شهید قندی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید اندیشه و همچنین کارواش ستاره، آقای آسانسور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران، کویرتایر و مرکز همایش های شهید قندی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز بهداشتی یکی از مراکز بهداشت خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این مرکز بهداشتی به ایستگاه مترو شهید قدوسی، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر مراکز بهداشت که در محدوده مرکز امبولانس سهیل واقع شده‌اند:

 • مرکز درمان حیوان گزیدگی و هاری
  (3.8)
  شریعتی، اشراقی
 • مرکز آمبولانس ناجی
  (4.6)
  پل سید خندان، بزرگراه شهید سلیمانی
 • مرکز بهداشت شمال تهران
  (3.4)
  شریعتی، اشراقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط محسن موحدی فر (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز امبولانس سهیل اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 11 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز امبولانس سهیل در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز امبولانس سهیل ندارد.
  neshan logo