info
عکس مرکز آمبولانس ناجی
category

مرکز آمبولانس ناجی محله دبستان - مجیدیه، تهران

مرکز بهداشت
4.6
11 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مرکز آمبولانس ناجی

مرکز آمبولانس ناجی (مرکز بهداشت) در محله دبستان - مجیدیه تهران و پل سید خندان، بزرگراه شهید سلیمانی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان رسالت، موزه رضا عباسی و مرکز خرید سید خندان و همچنین آزمایشگاه پاتوبیولوژی رسالت، بوستان رسالت، داروخانه دکتر الهه هادی، کتابخانه کودک و نوجوان هدهد و پایگاه 4 پلیس آگاهی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز بهداشتی یکی از مراکز بهداشت خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مراکز بهداشت که در محدوده مرکز آمبولانس ناجی واقع شده‌اند:

 • مرکز درمان حیوان گزیدگی و هاری
  (3.7)
  شریعتی، اشراقی
 • مرکز امبولانس سهیل
  (5.0)
  شریعتی، جهاد
 • مرکز بهداشت شمال تهران
  (3.4)
  شریعتی، اشراقی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط شعبانی (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز آمبولانس ناجی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز آمبولانس ناجی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز آمبولانس ناجی ندارد.
  neshan logo