info
عکس کالای پزشکی کیمیا
category

کالای پزشکی کیمیا محله نصرآباد، یزد

فروشگاه تجهیزات پزشکی
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی کالای پزشکی کیمیا

کالای پزشکی کیمیا (فروشگاه تجهیزات پزشکی) در محله نصرآباد یزد و خیابان انقلاب واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه تجهیزات پزشکی در محله نصرآباد یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی فرآورده های کنجدی دوست حسینی، فروشگاه سون، مجتمع شیرینی یزد، پیتزا ژیکاسه و جواهری حکیمیان قرار گرفته است.

درباره فروشگاه کالای پزشکی کیمیا یزد

فروشگاه کالای پزشکی کیمیا یزد در شهر یزد، محله نرسی آباد، واقع شده است. اگر اطلاعات بیشتری در مورد این فروشگاه می‌خواهید، با شماره تلفن آن (03535245760) تماس بگیرید. فروشگاه کالای پزشکی کیمیا یزد را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله نرسی آباد به شمار آورد.

چطور به فروشگاه کالای پزشکی کیمیا یزد برویم؟

مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه کالای پزشکی کیمیا یزد را به شما پیشنهاد می‌دهد. اگر برای کمک به کاهش آلودگی هوا قصد دارید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس محله چهارمنار قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده و با اتوبوس یا مترو را روی اپلیکیشن نشان ببینید و نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را بخوانید.

اگر شما هم به فروشگاه کالای پزشکی کیمیا یزد رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را از طریق کامنت با ما به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه کالای پزشکی کیمیا یزد دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سالار (شهریار سطح ۹ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کالای پزشکی کیمیا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد کالای پزشکی کیمیا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کالای پزشکی کیمیا ندارد.
neshan logo