info
عکس سوپر مارکت سلامت
category

سوپر مارکت سلامت محله کرمان، تهران

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر مارکت سلامت

سوپر مارکت سلامت (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله کرمان تهران و خیابان روشنایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از پنجاه و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله کرمان تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پنجشنبه بازار و همچنین مرکز فروش و شارژ کپسول های آتش نشانی ایمن حریق، داروخانه دکتر هاشمی، پارک نسیم، فست فود ساحل و نان سپید قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت سلامت واقع شده‌اند:

 • فروشگاه بلوط
  بزرگراه شهید سلیمانی، کُرد، محمودی
 • سوپر مارکت کریمی
  گلشن دوست، ایزدی جنوبی، بین فرخی و خرازی
 • سوپرمارکت کوزه کنانی
  مدنی، حیدری
 • سوپر محله
  گلشن دوست، غیاثی پور، بین محمد رضا ارشی و امیر نادی
 • سوپر مارکت برادران اشتری
  گلشن دوست، قاری، بین شیخیان و طاهری آزاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سلطان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ شنبه 09 تیر ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت سلامت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 09 تیر ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت سلامت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت سلامت ندارد.
  neshan logo