info
عکس فروشگاه گلد کیش
category

فروشگاه گلد کیش محله شهید بهشتی، تهران

درباره‌ی فروشگاه گلد کیش

فروشگاه گلد کیش (فروشگاه) در محله شهید بهشتی ری و بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از شش فروشگاه در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین فروشگاه سیسمونی آقا بزرگ، ممفیس گالری، خانه و آشپزخانه ایران، فروشگاه لباس بارداری و شیردهی مامی پوش و فودکورت آرین قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده فروشگاه گلد کیش واقع شده‌اند:

 • فروشگاه آیدا پلاس
  بلوار شهید رجایی، عرب حلوایی
 • فروشگاه صاحب الزمان
  جاده گلحصار، ثانی، صاحب الزمان
 • فروشگاه نی نی مونا
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی
 • صنایع برق گستر
  (4.5)
  یزدانی، فیروزی
 • خانه و آشپزخانه ایران
  (4.1)
  بزرگراه شهید آوینی، بلوار شهید رجایی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نسیم (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه گلد کیش اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه گلد کیش در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه گلد کیش ندارد.
  neshan logo