info
عکس اداره دارایی مرکز
category

اداره دارایی مرکز محله ایرانشهر، تهران

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی اداره دارایی مرکز

اداره دارایی مرکز (اداره و سازمان دولتی) در محله ایرانشهر تهران و خیابان ملکیان واقع شده است. این اداره یکی از پنجاه و هفت اداره و سازمان دولتی در محله ایرانشهر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تهران، موزه ماشین های اداری سفیر و پاساژ طلا و جواهر کریم‌خان و همچنین رستوران دیزی سرا، کافه کتاب نزدیک، قنادی مجلسی، نشر ثالث و شرکت حمل و نقل ریلی رجا قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده اداره دارایی مرکز واقع شده‌اند:

 • مرکز هشدار الکترونیک(مها)
  مفتح، شاهرخ
 • معاونت حمل و نقل و ترافیک
  کریمخان زند، شاهد
 • مرکز آموزش علمی کاربردی سازمان تبلیغات اسلامی
  قرنی، سمیه، بین افشار و استاد نجات اللهی
 • اداره راهبردی مکاتبات اسناد میز خدمت
  میرزای شیرازی، قرنی
 • فدراسیون دچرخه سواری
  مفتح جنوبی، ورزنده
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی اداره دارایی مرکز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد اداره دارایی مرکز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه اداره دارایی مرکز ندارد.
  neshan logo