info
عکس آموزشگاه رانندگی آتیه
category

آموزشگاه رانندگی آتیه محله شهرک صدرا، تهران

درباره‌ی آموزشگاه رانندگی آتیه

آموزشگاه رانندگی آتیه (آموزشگاه رانندگی) در محله شهرک صدرا تهران و خیابان مهیار شرقی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید پوشاک اسلامی گل یاس و همچنین فیزیوتراپی نسیم سلامت، دوچرخه و موتورسیکلت مقدم، پیتزا آس (پیتزا یک سابق)، فروشگاه ایساکو مجید و کافه هیگر قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این آموزشگاه یکی از آموزشگاه‌های خوب این منطقه می‌باشد.نظرات کاربران در مورد آموزشگاه رانندگی آتیه

به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
    iamirsalarf
    جمعه 05 فروردین ماه 1401

    کادر بد اخلاق


آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط امین بوستان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آموزشگاه رانندگی آتیه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد آموزشگاه رانندگی آتیه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آموزشگاه رانندگی آتیه ندارد.
neshan logo