info
عکس ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21
category

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 محله طالقانی، اهواز

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21

ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 (ایستگاه اتوبوس) در محله طالقانی اهواز و خیابان طالقانی ۲ واقع شده است. این ایستگاه یکی از سه ایستگاه اتوبوس در محله طالقانی اهواز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد فاطمه الزهرا، ایستگاه اتوبوس طالقانی5مسجد، کافه ویسپو WISPO CAFFEE، شیرینی سرای نانک و دبستان جهان آرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 اهواز

آدرس ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 اهواز، شهر اهواز، محله طالقانی است. این ایستگاه اتوبوس در طاهری، فرهیختگان 3، طالقانی 2 واقع شده است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 اهواز عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف اهواز بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس قدس قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده نبش خیابان خرداد21 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مهدکودک
  بلوار خادمین سیدالشهدا، مجدم، تقاطع گل سرخی 1
 • ایستگاه اتوبوس نیرو5
  بزرگراه مدرس، تابش، بعثت، بین تدبیر 3 و توان
 • ایستگاه اتوبوس کوی صددستگاه
  بزرگراه مدرس، وهبی، نیرو، بین سپاه یک و سپاه دو
 • ایستگاه اتوبوس نبش خیابان تابش
  بزرگراه مدرس، نیرو
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس نبش خیابان خرداد21 ندارد.
  neshan logo