info
عکس فروشگاه تشک رویا
category

فروشگاه تشک رویا محله علم و صنعت، تهران

فروشگاه کالای خواب

درباره‌ی فروشگاه تشک رویا

فروشگاه تشک رویا (فروشگاه کالای خواب) در محله علم و صنعت تهران و خیابان دلاوران واقع شده است. این فروشگاه یکی از نوزده کالای خواب در محله علم و صنعت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان الغدیر، بیمارستان الغدیر و مجتمع تجاری یاس هنگام و همچنین داروخانه شبانه روزی الغدیر، باشگاه رباتیک پیشنام، بریانکده دادلی، پیرایش آندو میلاد و قنادی بلوط قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های کالای خواب که در محدوده فروشگاه تشک رویا واقع شده‌اند:

 • گالری نیما
  هنگام، دلاوران، بین بلوار آزادگان و تکاوران
 • سرویس خواب دکورا
  هنگام، دلاوران، بین تکاوران و بلوار آزادگان
 • تشک رویا
  هنگام، دلاوران، بین تکاوران و بلوار آزادگان
 • کالای خواب آپادانا
  هنگام، بلوار آزادگان، علویان سوم مرکزی
 • فروشگاه تشک دانلوپ
  هنگام، بلوار آزادگان، بین علویان سوم مرکزی و قنادان طوسی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ یکشنبه 12 آذر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه تشک رویا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 12 آذر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه تشک رویا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه تشک رویا ندارد.
  neshan logo