info
عکس کافه رستوران ایزعکس کافه رستوران ایز
category

کافه رستوران ایز تبریز

کافی‌شاپ

درباره‌ی کافه رستوران ایز

کافه رستوران ایز (کافی‌شاپ) در تبریز و خیابان ارک جدید واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع کامپیوتر سهند و همچنین ارگ علیشاه (ارگ تبریز)، مصلی امام خمینی، کلینیک فنی ارتوپدی صحت بخش، پیتزا کسری و کافه نان سجاد اوستا قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز

کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز در شهر تبریز واقع شده است. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان آذربایجان شرقی، تبریز، ارک جدید است. اگر می‌خواهید با فضای کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز بیشتر آشنا شوید و منوی آن را ببینید، سری به وب‌سایت آن instagram.com بزنید.

کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز یکی از کافی شاپ‌های محبوب شهر تبریز است. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران 2000، رستوران وحید زعفرانیه، رستوران سنتی هزار دستان و رستوران ایرانچی هم فعالیت می‌کنند.

چطور به کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز برویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز بروید، خوب است بدانید که این مکان در نزدیکی ایستگاه اتوبوس باغ فجر قرار دارد. برای رفتن به این کافی شاپ از طریق مترو، می‌توانید در ایستگاه مترو میدان ساعت پیاده شوید. اپلیکیشن مسیریاب نشان، بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز را به شما معرفی می‌کند. شما از طریق نشان، اطلاعات کاربردی دیگری هم به دست می‌آورید. مثلاً می‌توانید از آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام و ساعت کاری این مکان باخبر شوید، مسیریابی با اتوبوس یا مترو به این کافی شاپ را ببینید و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را بخوانید.

ما در اینجا تصاویری از کافی شاپ کافه رستوران ایز تبریز و لیست ایستگاه‌های اطراف آن را برای شما قرار داده‌ایم. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه رستوران ایز واقع شده‌اند:

 • کافه خرداد(منهای یک)
  شریعتی جنوبی، بین آقا جان بیگ و باقری
 • کافه خیابانی
  امام خمینی، حاج هاشم
 • گرند کافه
  بارون آواک، غزال
 • کافه ویولن
  امام خمینی، خط ویژه اتوبوس
 • کافی‌شاپ یاغیشلی
  شریعتی شمالی، شهید محققی غربی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه رستوران ایز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 09 اردیبهشت ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه رستوران ایز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه رستوران ایز ندارد.
  location استان آذربایجان شرقی، تبریز، ارک جدید
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری کافه رستوران ایز

  شنبه 11:00 تا 00:00
  یک‌شنبه 11:00 تا 00:00
  دوشنبه 11:00 تا 00:00
  سه‌شنبه 11:00 تا 00:00
  چهارشنبه 11:00 تا 00:00
  پنج‌شنبه 11:00 تا 00:00
  جمعه 17:00 تا 00:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo