info
عکس مطب دکتر علیرضا استقامتی
category

مطب دکتر علیرضا استقامتی محله سهروردی - باغ صبا، تهران

درباره‌ی مطب دکتر علیرضا استقامتی

مطب دکتر علیرضا استقامتی (مطب پزشک) در محله سهروردی - باغ صبا تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این مطب یکی از هفده مطب پزشک در محله سهروردی - باغ صبا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بام قصر و همچنین مرغ سوخاری دی، بازار اندرویدی مایکت، مطب دکتر سخابخش، بوستان شهید آوینی و پرواز شاهین گشت قرار گرفته است.
سایر پزشکان که در محدوده مطب دکتر علیرضا استقامتی واقع شده‌اند:

 • مطب دکتر محمد تقی معینی پور جراح مغز و اعصاب
  مطهری، بین اورامان و سنندج
 • مطب دکتر فرشته سلیمانی معز
  بهشتی، بین لیلا و عباس میرزا
 • مطب دکتر سید سعید صدر
  سهروردی شمالی، میرزایی زینالی
 • مطب خانم دکتر میلانی
  سهروردی شمالی، بین بیشه و نیکان
 • مطب دکتر صدر
  سهروردی شمالی، بعد از گودرزی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط reza (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مطب دکتر علیرضا استقامتی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مطب دکتر علیرضا استقامتی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مطب دکتر علیرضا استقامتی ندارد.
  neshan logo