info
عکس خوابگاه عباسپور
category

خوابگاه عباسپور محله حکیمیه، تهران

خوابگاه و پانسیون
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی خوابگاه عباسپور

خوابگاه عباسپور (خوابگاه و پانسیون) در محله حکیمیه تهران و بلوار شهید عبدالرضا واقع شده است. این خوابگاه یکی از پنج خوابگاه و پانسیون در محله حکیمیه تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، کافه آدر، سفره خانه سنتی پیک نیک، دانشکده علوم انسانی و کافه فست فود براوا قرار گرفته است.
سایر خوابگاه‌های که در محدوده خوابگاه عباسپور واقع شده‌اند:

 • خوابگاه پسران
  (5.0)
  بزرگراه شهید زین الدین، احسان (گرمابدری)
 • خوابگاه دختران دانشگاه عباسپور
  (3.5)
  زین الدین، بلوار شهید عبدالرضا
 • خوابگاه دانش دانشگاه خواجه نصیر
  (3.7)
  زین الدین، دانشگاه، پنجم شرقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کاربر نشان (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خوابگاه عباسپور اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خوابگاه عباسپور در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خوابگاه عباسپور ندارد.
  neshan logo