عکس رستوران همت
مشاهده در نقشه نشان
category

رستوران همت (محله طیب، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، امام علی، سید جوادی، شهید انورزاده، دهنادی، بین حصاری و عطارباشی

موقعیت رستوران همت در محله طیب تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

رستوران همت (رستوران) در محله طیب تهران و خیابان امام علی، سید جوادی، شهید انورزاده، دهنادی، بین حصاری و عطارباشی واقع شده است. این رستوران یکی از هشت رستوران در محله طیب تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری اداری پالمیرا، خانه فرهنگ ولیعصر (عج)، فلافل دایی فلاح، دبیرستان دخترانه رهنما و فروشگاه کفش هدیه قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران همت

این رستوران در‌ شهرتهران امام علی، سید جوادی، شهید انورزاده، دهنادی، بین حصاری و عطارباشی، قرار گرفته است. شماره تلفن رستوران همت 02133705720 است که شما می‌توانید هراطلاعاتی بخواهید، از طریق آن به دست آورید.

رستوران همت را می‌توان یکی از رستوران‌های محبوب محله طیب به شمار آورد. رستوران‌های معروف دیگری مانند تزءینات قهرمانی، رستوران امین، غذاکده بوفه 15، تهیه و توزیع غذای شعله و رستوران مستر کباب در اطراف این رستوران قرار دارند. کافی‌شاپ‌های سرای سنتی شهباز، کافه تلو و کافه دایی مهدی از محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌هایی هستند که در محله طیب و در نزدیکی رستوران همت قرار دارند.

چطور به رستوران همت برویم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسیریاب نشان، راحت و بی‌دردسر بهترین راه رسیدن به رستوران همت را انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. نقشه آنلاین نشان، اطلاعات دیگری هم به شما می‌دهد. دسترسی به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر دیگر کاربران و مکان‌هایی که در اطراف این رستوران قرار دارند، مواردی هستند که در اپلیکیشن نشان قابل مشاهده‌اند.

شما می‌توانید با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی به رستوران همت بروید و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. شما می‌توانید در ایستگاه مترو شهید رضایی پیاده شوید و به این رستوران برسید. نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران همت ایستگاه اتوبوس اتابک است.

اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌توانید در ادامه ببینید. به یاد داشته باشید در صورتی که به رستوران همت رفتید، حتماً نظر خودتان را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، امام علی، سید جوادی، شهید انورزاده، دهنادی، بین حصاری و عطارباشی

تلفن تماس: 02133705720


سایر غذاخوری‌های که در محدوده رستوران همت واقع شده‌اند:

 • تزءینات قهرمانی
  بزرگراه بعثت، 17 شهریور، شمس
 • رستوران امین
  خاوران، دربندی، حیدری زاد
 • غذاکده بوفه 15
  خاوران، اعظم نظامی
 • تهیه و توزیع غذای شعله
  بزرگراه بعثت، شهيدان قاسمي، رضایی، بین راستی و قلی زاده
 • رستوران مستر کباب
  شوش، 17 شهریور، بین اسدی پور و رنجبر
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی رستوران همت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد رستوران همت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه رستوران همت ندارد.
  neshan logo