info
عکس انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران
category

انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران محله ولیعصر، تهران

درباره‌ی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران

انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران (موسسه خیریه) در محله ولیعصر تهران و خیابان حسینی واقع شده است. این مکان یکی از چهار موسسه خیریه در محله ولیعصر تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان فیروزگر و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین هتل پارسیان انقلاب، بیمارستان صدر، کلینیک لیزر و زیبایی مرجان، موسسه کاریابی دانشمند و استوکالا قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان ولیعصر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.
سایر موسسات خیریه که در محدوده انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط HEDWIK (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402

نظرات کاربران در مورد انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  MahmoOod89
  دوشنبه 27 بهمن ماه 1399

  خوبه

 • avatar
  saboor
  چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400

  موسسه ی خیریه ی نسبتا خوبیه

کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی ایران ندارد.
neshan logo