عکس سفارت سودان
category

سفارت سودان (محله ونک، تهران)

سفارت
2.0
3 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بابک مرکزی

موقعیت سفارت سودان در محله ونک تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سفارت سودان (سفارت) در محله ونک تهران و خیابان بابک مرکزی واقع شده است. این مکان یکی از هشت سفارت در محله ونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان کودکان حضرت علی اصغر (ع)، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) و پاساژ آسیا و همچنین پمپ بنزین 147 جردن (آفریقا)، موسسه عصر کلام زنگنه، کافه دوران، شرکت ابر آروان و داروخانه دکتر ظریف پور قرار گرفته است.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، نلسون ماندلا، بابک مرکزی

تلفن تماس: 02188781183


سایر سفارت‌های که در محدوده سفارت سودان واقع شده‌اند:

 • کنسولگری ایتالیا
  (2.2)
  نلسون ماندلا (جردن)، فرزان شرقی
 • سفارت لهستان
  (4.0)
  نلسون ماندلا (جردن)، بین مینا و پیروز
 • سفارت یونان
  (3.1)
  ولیعصر، بین بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی و رحیمی
 • سفارت کویت
  (4.0)
  نلسون ماندلا، وحید دستگردی
 • سفارت عمان
  (4.1)
  بزرگراه مدرس، تندیس، بین بنیان و نلسون ماندلا
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کبیرزاده (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سفارت سودان تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سفارت سفارتخانه

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سفارت سودان تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سفارت سودان تهران ندارد.