info
عکس فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد
category

فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد (محله شهید بهشتی، تهران)

فروشگاه ابزار
4.2
5 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد

فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد (فروشگاه ابزار) در محله شهید بهشتی ری و خیابان رجایی واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه فروشگاه رنگ و ابزار در محله شهید بهشتی ری می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی ارین و بازار آرین و همچنین داروخانه هفتم تیر، حسینیه جوانان بهشتی، داروخانه دامپزشکی ابوریحان، خدمات تخصصی عسگری و بستنی اسکات 20 قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های ابزار خوب این منطقه می‌باشد.
سایر فروشگاه‌های ابزار که در محدوده فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد واقع شده‌اند:

 • رنگ و ابزار ابو حمزه
  فدایی، عاصی، جعفرپور
 • رنگ و ابزار همدانی
  بلوار شهید رجایی، بین صاحب الزمان و یزدانی
 • رنگ آراد
  (5.0)
  بلوار شهید رجایی، پوزش
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط hedayet (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد ندارد.
  location استان تهران، تهران، رجایی
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری فروشگاه رنگ و ابزار نورمحمد

  شنبه 07:00 تا 20:00
  یک‌شنبه 07:00 تا 20:00
  دوشنبه 07:00 تا 20:00
  سه‌شنبه 07:00 تا 20:00
  چهارشنبه 07:00 تا 20:00
  پنج‌شنبه 07:00 تا 20:00
  جمعه 07:00 تا 20:00
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo